Caracteristici generale
| Putere | 1100 W |
| Materialul tălpii | inox |
| Jet de abur continuu | 15 g/min |
| Jet de abur | 75 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 230x110x125 mm |
| Greutate | 0.78 kg |
| Altele | husa de transport |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ufesa |
| Cod EAN | 2009997331607 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Ufesa PV0500 Steam Travel sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.