Caracteristici generale
| Putere | 3200 W |
| Materialul tălpii | aluminiu |
| Talpă fierului de calcat | Eloxal Plus 3D FreeGlide |
| Jet de abur continuu | 60 g/min |
| Jet de abur | 250 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 330 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 150x320x140 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.06 kg |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098002594 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI9661VI sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.