Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 2 CP |
| Posibilitate de programare antrenament | da |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Programe personalizate | 3 |
| Viteza maximă | 14.8 km/h |
| Determinarea pulsului | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Sistem de amortizare | da |
| Lungimea benzii | 120 cm |
| Lățimea benzii | 45 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 157x75x108 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 157x75x20 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 120 kg |
| Culoare | gri |
| Greutate | 46 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 54 kg |
| Producător | FunFit |
| Cod EAN | 5902759978669 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat FunFit C3 (3019) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.