Caracteristici generale
| Tip | electrică |
| Motor | 1.5 CP |
| Niveluri de încărcare | 12 |
| Reglarea înclinării | da |
| Reglarea unghiului de înclinare | mecanic |
| Viteza maximă | 14 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Smartband | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Lungimea benzii | 120 cm |
| Lățimea benzii | 42 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 143.8х69х117 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 154х69х12 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 100 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 36.8 kg |
| Funcți | masa incorporata |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 50.3 kg |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339441713 |
Specificațiile și imaginile produsului Banda de alergat Spokey Ezra (944171) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.