Bandă de alergare pliabilă la jumătate de tip „walking pad”, echipată cu ecran LED, pe care se pot urmări caloriile arse, distanța parcursă, timpul și viteza. Banda dispune de suport pentru telefon și posibilitate de conectare la dispozitive externe prin Bluetooth. Cureaua antiderapantă, cheia de siguranță și telecomanda pentru controlul vitezei sporesc considerabil confortul antrenamentului. După pliere, este ușor de transportat și depozitat.
| Tip | electrică |
| Motor | 1.25 CP |
| Reglarea înclinării | nu |
| Viteza maximă | 6 km/h |
| Control de la distanță prin telecomandă | da |
| Determinarea timpului | da |
| Determinarea distanței | da |
| Determinarea caloriilor | da |
| Pliant | da |
| Lungimea benzii | 105 cm |
| Lățimea benzii | 40 cm |
| Dimensiunile benzii de alergare (LxlxÎ) | 128x67.5x97.5 cm |
| Dimensiuni în forma pliantă | 79.5x67.5x16 cm |
| Masa maximală a utilizatorului | 110 kg |
| Culoare | negru |
| Greutate | 27 kg |
| Funcți | Bluetooth |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Spokey |
| Cod EAN | 5905339461513 |


































