Caracteristici generale
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate congelator | 60 L |
| Sistem dezghetare congelator | manual |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | F |
| Consum energetic | 196 KWh/An |
| Capacitate de congelare | 2.8 kg/24 h |
| Autonomie fara curent | 7.5 ore |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 48 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 23 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Candy |
| Cod EAN | 8059019065151 |
Specificațiile și imaginile produsului Frigider Candy CUHS 38FW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.