Caracteristici generale
| Tip | cu picurare |
| Putere | 1600 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.25 litri |
| Display | da |
| Încălzind oala de cafea | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Reglarea puterii | da |
| Oprire automata | da |
| Reglarea volumului băuturilor | da |
| Material carcasă | metal ,
plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 4.5 kg |
| Dimensiuni | 38.5х24х43 cm |
| Altele | funcții suplimentare pentru prepararea băuturilor: cu gheata |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098320506 |
Specificațiile și imaginile produsului Cafetiera electrica Braun KF 9050 BK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.