Caracteristici generale
| Volum cuptor | 68 litri |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Numărul funcții | 4 |
| Display | nu |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | nu |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Putere | 2000 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x57 cm |
| Măsuri de incorporare | 59.5x56x55 cm |
| Greutate | 27.4 kg |
| Culoare | inox |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |
| Cod EAN | 5906006561598 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor electric Hansa BOEI64111 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.