Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 190 mm |
| Diametru | 520 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | gri |
Alte informații
| Producător | Hiper |
| Cod EAN | 4660064390293 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Hiper MRV-H055-5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.