| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | suspendat |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 40 - 16000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -52 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 130 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | Type-C |
| Разъемы | XLR , mini-Jack 3.5 mm , USB-C |
| Material | metal |
| Culoare | gri |
| Greutate | 960 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maono |





