| Tip | full-size |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 32000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Durată de redare | 60 h:m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 216 g |
| Producător | Audio-Technica |
| Cod EAN | 4961310157111, 6940548422350 |









