Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 100 m³/oră |
| Consumul de energie | 15 W |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Nivel de zgomot | 20 dB |
| Țara producătoare | Germania |
| în plus | supapă de reținere mecanică |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Marley |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Marley Premium P10 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.