Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1280x800 |
| Format ecran | 16:10 |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 100 000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.74 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.8 m |
| Distanta de proiectare maximă | 8.2 m |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 220 W |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Audio (RCA) | 1 |
| USB | 2 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Dimensiuni | 297х200х68 mm |
| Greutate | 2.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4710886314554 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer XD1320WI (MR.JU311.001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.