Caracteristici generale
| Tip | întrerupător |
| Voltaj | 220 W |
| Curent electric | 10 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Numarul de taste | 2 |
| Numarul de doze | 1 |
| Iluminare nocturna | da |
| Material | plastic |
| Metoda de ficsare | șurub |
| Montare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 60 mm |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Protocol de comunicare | ZigBee ,
Wi-Fi |
| Alimentare | rețea |
| Dimensiuni | 86х86х40 mm |
Alte informații
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6920075777109 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător smart Sonoff M5-2C-86 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.