Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 250 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 285х113х155 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Saturn |
| Cod EAN | 8595150362167 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Saturn ST-CC6120 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.