Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 650 W |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Reglarea pulverizare | da |
| Diametrul duzei | 2.5 mm |
| Greutate totală | 0.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957009414 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Kraft&Dele KD1657 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.