| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 23 litri |
| Diametru platou rotativ | 28.8 cm |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 11 |
| Numărul de moduri de gătit | 8 |
| Putere grill | 1000 W |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Oprire automata | da |
| Lăţime | 46.9 cm |
| Înălţimea | 28 cm |
| Adâncime | 41.5 см |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |




















