Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.8 kg/min |
| Putere nominală | 450 W |
| Putere maximă | 1200 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Diametru gaura | 3/5/8 mm |
| Duză pentru kebbe | da |
| Duză de răzătoare | da |
| Duză pentru maruntire | da |
| Carcasă | metal ,
plastic |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Culoare | negru/inox |
| Dimensiuni | 300x350x180 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.91 kg |
| Producător | Zeegma |
| Cod EAN | 5903771700443 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Zeegma Molen Chef sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.