Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Moduri de lucru | 6 |
| Numar viteze | 3 |
| Nivele de temperatura | 3 |
| Aer rece | da |
| Functie ionica | da |
| Accesorii | concentrator |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Cârlig de depozitare | da |
| Mâner pliant | da |
| Culoare | gri |
| Greutate | 250 g |
| Altele | filtru detașabil |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.63 kg |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435715135 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de păr Vitek VT-8207 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.