| Tip | banda |
| Lungime | 500 cm |
| Tip de becuri | SMD |
| Culoare luminei | alb cald |
| Baterii | rețea |
| Tensiunea principala | 12 V |
| Temperatura colorată | 3000 K |
| Flux de lumină | 1482 Lm |
| Putere | 72 Wt |
| Lăţime | 9 mm |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Numărul de surse de lumină pe 1m | 60 |
| Metoda de instalare | autoadeziv |
| Producător | Horoz |









