Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | MDF ,
metal |
| Culoare de bază | albastru |
| Dimensiuni (LxA) | 70x45 cm |
| Înălţime | 60 cm |
| Reglarea înălțimii | da |
| Înălțimea maximă | 70 cm |
| Scaun inclus | da |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Pentru fete | da |
| Greutate | 13 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 13.8 kg |
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 4848989654896 |
Specificațiile și imaginile produsului Bancă pentru copii cu scaun 4Play Space B-77 Pink sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.