Caracteristici generale
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Culoare | gri |
| Material de blat | PAL |
| Material picioare | metal |
| Role | da |
| Latimea | 60 cm |
| Adîncimea | 40 cm |
| Înălţime | 64 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Magnusplus |
| Cod EAN | 2009997923956 |
Specificațiile și imaginile produsului Suporturi pentru canapea Magnusplus Sine Retro Stone sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.