| Tip | rucsac pentru laptop |
| Volum | 28 l |
| Compatibilitate | 16 " |
| Material | nailon |
| Culoare | negru/verde |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Buzunare laterale | 2 |
| Dimensiuni externe | 350x230x510 mm |
| Protectia de apă | da |
| Compartiment pentru tableta | da |
| Cureaua de piept | da |
| Curea de talie | da |
| Greutate | 1.4 kg |
| Altele | husă de ploaie |
| Producător | Thule |
| Cod EAN | 085854257732 |









