Caracteristici generale
| Tip | camioane |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 140 Ah |
| Polaritate borne | «4» |
| Poli de racord | «3» |
| Construcție | asiatic |
| Lungime | 513 mm |
| Lățime | 186 mm |
| Înălțime | 223 mm |
| Greutate | 32.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMT |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto EMT Extra Power HD 12V 140Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.