Caracteristici generale
| Diagonala | 65 " |
| Tip panou | IPS |
| Tehnologia | infraroșu |
| Sistemul de operare suportat | Android |
| Raport de aspect | 16:9 |
| Raport de contrast | 5000:1 |
| Timp de raspuns | 5 ms |
| Luminozitate | 450 nits |
| Dimensiunile tablei | 146.9x91.5x9.3 cm |
| Rezoluția ecranului | 3840x2160 |
| Montare pe perete | 400x400 mm |
| Greutatea | 37 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | StarBoard |
| Cod EAN | 641827352349 |
Specificațiile și imaginile produsului Panou interactiv StarBoard IFPD-YL-ZERO-65 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.