Caracteristici generale
| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 150 W |
| Difuzor | 1 ",
5.25 " |
| Răspuns în frecvenţă | 55 - 40000 Hz |
| Frecvența de încrucișare | 2500 Hz |
| Rezistenţă | 4 Om,
8 Om |
| Sensibilitate | 89 dB |
| Material carcasa | MDF |
| Dimensiunile totale | 508x269x191 mm |
| Greutate | 8.6 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polk Audio |
Specificațiile și imaginile produsului Sistem acustic Polk Audio ES30 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.