| Diagonală display | 10.1 " |
| Rezolutie display | 1280x800 |
| Tip panel | TFT IPS |
| Procesor | Helio P35 |
| Frecvenţă procesor | 2300 MHz: |
| Număr de miezuri | 8 |
| Memoria operativa | 3 Gb |
| Memorie incorporată | 32 Gb |
| Camera de spate | 5 Mp |
| Cameră frontală | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 6000 mAh |
| Suport card memorie | da |
| Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| 3G | da |
| LTE (4G) | da |
| Receptor GPS | da |
| Sistem de operare | Android 10 |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 244x172x10 mm |
| Greutate | 520 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Allview |
| Cod EAN | 5948790017295 |









