| Tip | gonflabil |
| Formă | rotund |
| Capacitate | 66 l |
| Utilizarea | pentru copii |
| Material | PVC |
| Culoare | multicolor |
| Altele | pentru copiii între 1-3 ani |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 76x76x25 cm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Greutatea brută | 0.46 kg |
| Producător | SunClub |
| Cod EAN | 6926799214722 |









