| Vârstă | 1,5-4 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 40 kg |
| Diametrul roților | 12 " |
| Tip roți | gonflabile |
| Materialul cadrului | aliaj de magneziu |
| Culoare | roșu |
| Reglarea înălțimii volan | da |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 3.5 kg |
| Țara proprietarului mărcii | Bielorusia |
| Producător | Aist |









