| Tip | mai compactor |
| Puterea motorului | 4400 W |
| Tipul combustibilului | benzină |
| Frecvența impactului | 5500 bătăi / min |
| Dimensiunea talpii | 580 - 500 mm |
| Forța de impact [centrifugă] | 25 kN |
| Viteza maxima de lucru | 32 m/min |
| Roti de transport | da |
| Greutate | 106 kg |
| Producător | Tehno |
| Cod EAN | 2009997942162 |









