| Tip | electric |
| Capacitate | 50 l |
| Tip control | mecanic |
| Putere | 2 kW |
| Temperatură maximă de funcionare | 75 °C |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | vertical |
| Rezervor interior | |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 614x426 mm |
| Greutate | 17 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vox |
| Cod EAN | 8606019604240 |









