Caracteristici generale
| Serie | Carlton |
| Diametru | 120 mm |
| Înălţime | 200 mm |
| Tip patron | E14 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | crom |
| Specificații | Producator: Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Cellini Carlton CLN173-1W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.