Caracteristici generale
| Serie | Tex |
| Lăţime | 195 mm |
| Adâncime | 90 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | COB LED |
| Fluxul de lumină | 560 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP54 |
| Max. puterea lămpii | 7 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lampardi Tex LP9046-7W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.