Caracteristici generale
| Seria | Bravo |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | crem |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | crem |
| Număr de saltare | 3 |
| Lățime | 82.5 cm |
| Inălțime | 76.5 cm |
| Adâncime | 40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115013690 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Ambianta Bravo Cremona sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.