| Tip aplicații | găurit |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 450 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priză |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Rotații 1 viteza | 4000 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Revers | da |
| Greutate | 1.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bort |









