Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Alimentare | acumulator |
| Fluxul luminos | 30 lumen,
50 lumen |
| Material | plastic |
| Tip de baterie/acumulator | 3.7V, 1200mAh Li-ion |
| Timp de lucru continuu | 6 h |
| Timp de încărcare a bateriei | 6 h |
| Temperatura culorii | 7000 K,
9000 K |
| Putere | 1 W |
| Dimensiuni | 143x34 mm |
| Culoare | alb/portocaliu |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna Horoz 084-038-0001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.