Caracteristici generale
| Tip | de mână |
| Destinație | universal |
| Alimentare | baterii |
| Lumina | LED |
| Fluxul luminos | 200 lumen |
| Distanța fluxul luminos | 0.2 m |
| Nivelurile de luminozitate | 2 |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-44 |
| Număr de baterii | 4 |
| Tip de baterie/acumulator | 1.5V AAA |
| Dimensiuni | 200х28х22 mm |
| Culoare | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Lanterna IEK LDRO0-2024A-25-05-K02 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.