Caracteristici generale
| Impendanța boxelor | 47 ohm |
| Frecvența de răspuns | 20Hz - 20000Hz |
| Raportul semnal/zgomot | 40 дБ |
| Distortion | 0.013 % |
| Culoare | argintiu |
| Dimensiuni | 150x117x50 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Thorens |
Specificațiile și imaginile produsului Preamplificator phono Thorens MM-008 Phono MM/MC sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.