Caracteristici generale
| Tip | universală |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Material | aluminiu |
| Capac | da |
| Capac material | aluminiu |
| Lungime | 31.9 cm |
| Lățime | 21.9 cm |
| înălțime | 5 cm |
| În plus | 3buc |
Specificațiile și imaginile produsului Set containere de unică folosință Prostand 3pcs S-931 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.