Caracteristici generale
| Montare | perete |
| Tip jet | ploaie ,
masaj ,
amestecate |
| Numarul tip jet | 3 |
| Dimensiunile dus stationar | 100х274 mm |
| Forma dus stationar | dreptunghiular |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 10 l/min |
| Suprafata | crom |
| Inălțime | 728 mm |
| Adincime maximala | 70 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Bara de duș | da |
| Furtun | da |
| Săpunieră | da |
| Suport de fixare | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Producator | Spain |
Alte informații
| Producător | VOLLE |
| Cod EAN | 8404160852363 |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș VOLLE Cascada B55 (1586.170201) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.