Caracteristici generale
| Tip | mașină de curse |
| Масштаб | 1:16 |
| Максимальная скорость | 15 km/o |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic ,
metal |
| Efecte de iluminare | da |
| Управление | înainte ,
dreapta ,
stânga ,
înapoi |
| Alimentare | acumulator ,
baterii |
| Цвет | orange |
| Габариты | 215x120x80 mm |
| Габариты упаковки | 270x135x110 mm |
| Вес | 0.57 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Jucărie teleghidată New World Racing Die-Cast 1:16 (TY-536T) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.