Caracteristici generale
| Tip | pentru bărbați |
| Mecanism | cuarț |
| Display | săgeți |
| Rezistență la apă | 50 m |
| Forma carcasei | rotund |
| Materialul corpului | inox |
| Culoarea cadranului | albastru |
| Material de brățară | piele |
| Culoare carcasei | argintiu |
| Culoarea curelei | negru |
| Geam | mineral |
| Cronograf | da |
| Calendar | da |
| Tachymeter | da |
| Iluminare | luminescent |
| Precizie | ±15 secunde pe luna |
| Dimensiune carcasă | D42 mm |
| Greutate | 78 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zeppelin |
| Cod EAN | 4041338867046 |
Specificațiile și imaginile produsului Ceas de mână Zeppelin 100 Jahre ED. 1 8670-4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.