Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 400х500х230 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350х400 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
Alte informații
| Producător | Platinum |
| Cod EAN | 2009997369662 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Platinum 40x50/230 HSB 3.0/1.0mm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.