Caracteristici generale
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 60x60 mm |
| Grosimea ventilatorului | 12 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 2100 rpm |
| Flux de aer | 12 CFM |
| Nivel de zgomot | 22 dB |
| Tip de conector | 3 pin |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Xilence |
| Cod EAN | 4044953500831 |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de carcasă Xilence XF032 XPF60S.W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.