Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual |
| Tensiune | 230 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Număr cilindri | 1 |
| Volumul motorului | 270 cm³ |
| Putere | 7 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 9 l |
| Autonomie | 3.4 h |
| Consum combustibil | 2.6 l/ora (p-u 100% |
| Puterea activă | 3.5 kW |
| Putere maxima | 4 kW |
| Puterea de curent | 15 А |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 690х610х550 mm |
| Greutate | 61 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Honda |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent Honda H4000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.