Caracteristici generale
| Tipul de combustibil | benzină |
| Tip pornire | manual ,
electric |
| Tensiune | 220 V |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul motorului | 212 cm³ |
| Putere | 4 hp |
| Sistem racire | cu aer |
| Capacitate rezervor | 8.3 l |
| Capacitate baie de ulei | 0.5 l |
| Система стабилизаций напряжения | invertor |
| Puterea activă | 3.2 kW |
| Putere maxima | 3.5 kW |
| Puterea de curent | 16 А |
| Voltmetru | nu |
| Dimensiuni (LxÎxA) | 590x456x511 mm |
| Greutate | 45 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | ROTAKT |
| Cod EAN | 5949161952405 |
Specificațiile și imaginile produsului Generator de curent ROTAKT ROGE3000iE-R sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.