Caracteristici generale
| Tip | șemineu electric |
| Putere | 1500 W |
| Regulator de putere | da |
| Puterea a treptei | 750 W,
1500 W |
| Simulare de ardere | da |
| Controlul intensității flăcării | da |
| Numărul de culori de lumină de fundal | 13 |
| Termostat | da |
| Display | da |
| Timer | da |
| Telecomanda | da |
| Instalare | încorporabil |
| Max. zona de incalzire | 15 m² |
| Culoare șemineu | negru |
| Demensiuni (LxAxÎ) | 2540x200x493 mm |
| Greutate | 68 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Șemineu electric Art Flame Dalas 100 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.