| Tip | espresso |
| Putere | 1100 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1.5 litri |
| Presiune | 15 bar |
| Display | da |
| Panarello ? | da |
| Pregătirea a două căni | da |
| Incalzire căniш | da |
| Tavă de picurare detașabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Culoare | inox |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiuni | 30x27.4x27.2 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hisense |
























