| Tip | camera |
| Destinație | pentru diagnosticarea și repararea motoarelor |
| Puterea totala | 12 W |
| temperatura | -10...+50 °C |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 242x140x66 mm |
| Greutate | 0.75 kg |
| Lungimea cablu | 1.5 m |
| Altele | HD 1280x720 |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001613785, 4059952657301 |




