Caracteristici generale
| Categorie | fructe |
| Înălțimea | 41 cm |
| Lungimea | 20 cm |
| Lățimea | 17.5 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 41х20х17.5 cm |
| Culoare | auriu |
| Material | poliresină |
Alte informații
| Producător | J-line |
| Cod EAN | 5400924353063 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă J-Line Kers Resine Goud Small (35306) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.